Oferujemy pomoc

Psychoterapia

Psychoterapia to cykliczne spotkania z psychoterapeutą- osobą specjalistycznie przygotowaną do jej prowadzenia (w naszym zespole wszyscy psychoterapeuci ukończyli wcześniej studia psychologiczne). Jest procesem, „podróżą w głąb siebie”. Psychoterapeuta pozostaje w roli towarzysza, przewodnika, dba również o bezpieczeństwo podróżującego. 

Psychoterapia pomaga budować wgląd w siebie, przywraca wewnętrzną harmonię, poprawia zdrowie psychiczne. Umożliwia rozumienie występowania swoich problemów emocjonalnych, relacyjnych. Dotyka i buduje wgląd w występujące objawy (np. depresyjne, lękowe). Pomaga zrozumieć motywacje swoich wyborów. 

Proces psychoterapii jest pomocny nie tylko w występowaniu zaburzeń emocjonalnych takich jak depresja czy zaburzenia lękowe, ale też w ogólnej poprawie jakości swojego funkcjonowania- podejmują ją osoby zaciekawione sobą, pragnące usprawnić komunikację ze światem, zwiększyć poziom swojego życia osobistego czy zawodowego. Uczy szacowania swoich zasobów wewnętrznych, i zaprasza do wykorzystywania naszego naturalnego potencjału.

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Zacznij swoją już dziś.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.