Prowadzimy

Konsultacje psychiatryczne​

Jako jedni z nielicznych posiadamy w swoim zespole lekarzy psychiatrów. Uznaliśmy, iż obecność takich specjalistów jest kluczowa, aby móc świadczyć kompleksową pomoc. Ponieważ pracujemy zespołowo- za Twoją zgodą- lekarz i psychoterapeuta będą czuwać nad procesem zdrowienia i wzajemnie go konsultować.

Lekarz psychiatra służy pomocą jeśli odczuwasz zaburzenia nastroju- smutek, poczucie rozbicia, płaczliwość, brak motywacji do codziennego funkcjonowania. Możesz skonsultować z nim zaburzenia snu (bezsenność, koszmary senne), zaburzenia koncentracji uwagi, pamięci, a także lęk- w tym napady paniki objawiające się m. in dusznościami, przyspieszonym biciem serca, przyspieszonym oddechem, drętwieniem rąk. Lęk może objawiać się przytłaczającymi obawami o zdrowie i życie swoje i najbliższych, obawami o wychodzenie z domu czy znalezienie się pośród większej ilości osób (miejsce pracy, komunikacja miejska, sklep, wydarzenia kulturalne, nabożeństwa etc.). Możesz skonsultować się z psychiatrą jeśli Tobie lub bliskiej osobie towarzyszą niepokojące objawy takie jak przeczucie, że otoczenie zna Twoje myśli i uczucia, jest do Ciebie wrogo nastawione, naśmiewa się z Ciebie, widzisz rzeczy które Cię niepokoją lub słyszysz dźwięki, głosy których nie słyszą inni. 

Nasz lekarz skonsultuje Twój stan zbierając dokładny wywiad, postawi diagnozę i zaproponuje ścieżkę działania. Jeśli jest konieczność przyjęcia farmakoterapii- skorzysta z możliwości wystawienia tzw. recepty transgranicznej w formie zdalnej, dzięki której będziesz mógł/mogła wykupić leki na terenie Unii Europejskiej. W sytuacji kiedy żyjesz poza Unią Europejską lekarz zaproponuje Ci alternatywną ścieżkę uzyskania leków. Psychiatra może zaproponować Ci konsultację z jednym z naszych specjalistów. 

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Zacznij swoją już dziś.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.